Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
3.3.0
Boyut
52.8 MB
Güncellendi
25 Eki 2023
Gereksinimler
5.0
Geliştirici
Surfshark B.V.
Yayınlandığı tarih
2 Tem 2018
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

SurfShark VPN, bütün bilgi seviyesindeki kullanıcıların, bütün ağ isteklerini ve veri iletişim araçlarını bağımsız ve güvenli sunuculardan oluşmuş bir ağ üzerinden tekrar yönlendirecek son derece güvenilir VPN aracılığıyla ağ bağlantılarını kolayca güvence altına almalarına olanak tanıyan hafif bir VPN ve ağ güvenliği uygulamasıdır.

Herhangi birinin çevrimiçi alışkanlıklarınızı algılamasını, gerçek dünyadaki konumunuzu tespit etmesini veya erişmekte olduğunuz verileri aktif olarak izlemesini önlemek için yalnızca en son teknikleri değil, aynı zamanda en önemli araçların ve özelliklerinin kolayca bir şekilde fark edilmesini sağlayan basit ve kullanışlı bir ara yüz kullanarak , Windows işletim sistemi için SurfShark, az bir sürede World Wide Web’in keşfini yakalamak için en fazla kullanılan premium VPN uygulamalarından biri oldu.

VPN, kişisel ağınızın erişimini genel ağınızın altyapısı üzerinden genişletip, profesyonel olarak güvenlik çözümleri ile güçlendirilmiş olan bir seri aracı proxy aracılığı ile internete erişiminizi sağlayan bir hizmettir. Bu yöntemle, kullanıcılar halka açık internet bağlantılarının kökenini maskeleyebilir, çevrimiçi hizmetler kullanıcının başlangıç ​​noktasını evinde değil VPN sunucusunun konumunda tespit edebilir. Çoğu günlük senaryoda, bu, kullanıcıların çevrimiçi varlıklarını ISS’lerden, veri toplama web sitelerinden, coğrafi olarak kısıtlanmış hizmetlere erişimden ve çok daha fazlasından korumasına olanak tanır.

SurfShark VPN uygulaması, VPN bağlantınızı kontrol etmek ve bu işlevleri bütün cihazlarınızla optimize edebilmek için geliştirilmiş bir UI ara yüzü ile bütün bu imkanlar ve daha fazlasına olanak verir. Yapılandırma seçenekleri, VPN kullanımını atlamak için belirli uygulamaları ve web sitelerini beyaz listeye alma özelliğini de içerir.

Uygulama küçük boyutludur ve kullanımı kolaydır ve çeşitli uluslararası diller için yerleşik destekle birlikte gelir. Bu uyguluma ek olarak doğrudan Chrome ve Firefox gibi tarayıcılara entegre edilebilir. Oldukça güvenli ve kaliteli bir uygulama olarak karşımıza çıkan SurfShark VPN, tamamen kullanıcılarını düşünerek kolay kullanım imkanıyla hizmetinizde oluyor.

Geliştiricileri tarafından her türlü ince nokta düşünülerek internette daha güvenli gezinebilmenizi ve bilgilerinizi güvenlik altında tutabilmenizi amaçlar. Bu amaç doğrultusunda bu uygulama ile bütün özel bilgilerinizi saklayarak internette güvenle gezebilecek, kötü niyetli hackerlara karşı kendinizi savunmuş olacaksınız.

✔️ Alternatif Kimlik ile yeni bir dijital kimlik edinin:
Yepyeni bir çevrimiçi profil oluşturun. Yeni bir e-posta adresi ve kişisel bilgiler alın. Bu şekilde gerçek kimliğinizi gizli tutabilirsiniz.

✔️ Tüm evi bağlayın ve güvenliğini sağlayın:
Cihazları saymaya gerek yok! Tek bir abonelikle sınırsız eşzamanlı bağlantıya sahip olacaksınız. Surfshark VPN ile sınırsız sayıda cihazı bağlayın ve koruyun.

✔️ Çevrimiçi verilerinizi ve gizliliğinizi koruyun:
İSS’niz çevrimiçi etkinliğiniz hakkında her zaman veri toplayabilir. VPN ve uçtan uca şifrelemesi sayesinde dijital ayak iziniz gizli kalır.

✔️ Dijital dalgalarda olağanüstü hızlarla sörf yapın:
Surfshark 100’den fazla ülkede 3200’den fazla sunucu sunmaktadır. Güvenli ve hızlı bir VPN bağlantısıyla favori uygulamalarınızı kullanın ve web sitelerine gecikme olmadan göz atın.

✔️ Özel verilerinizi yalnızca kendinize ait tutun:
Surfshark kişisel bilgilerinizi, çevrimiçi etkinliklerinizi veya bulunduğunuz yeri toplamaz. Kayıt tutmama politikamız, güvenli bir VPN bağlantısı kullanırken anonim kalmanızı sağlar.

✔️ Herkese açık Wi-Fi ağlarında bile güvende kalın:
Kimlik hırsızlığının veya sahte satın almaların kurbanı olmayın. VPN bağlantısı verilerinizi korur ve halka açık Wi-Fi’deyken bile güvenli olmasını sağlar.

✔️ İnternete sansür olmadan erişin:
Güvenli bir VPN ile internet özgürlüğünüzü yeniden kazanın. Surfshark, engellenen veya kısıtlanan materyale hızlı ve güvenli erişim sunar.

✔️ Reklamları ve kötü amaçlı yazılımları engelleyin:
Web siteleri sizin hakkınızda bilgi toplar ve çevrimiçi alışkanlıklarınıza göre reklamlar görüntüler. Surfshark bu sinir bozucu reklamları ve izleyicileri durdurur ve sizi kötü amaçlı yazılım saldırılarına karşı korur.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir