Güncellenmiş
Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
2.3.0
Boyut
66.11 MB
Güncellendi
6 Kas 2023
Gereksinimler
5.0
Geliştirici
VPN Proxy Pro LLC
Yayınlandığı tarih
17 Ağu 2014
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Touch VPN, Herhangi bir sebepten dolayı sosyal medyaların yasaklanması veya erişime izin verilmemesi durumu ile sıklıkla karşılaşılmaktadır. Kimi zaman mantıklı kimi zaman ise oldukça saçma sebeplerden ötürü sosyal medyaya veya web sitelerine erişim engellenebilmektedir. Bu durumla karşılaşılmasının oldukça can sıkıcı olması bir yana bu durum birçok kişiyi rahatsız etmektedir. Tam olarak böyle durumlar da kullanılabilecek can kurtarıcı niteliği olan uygulama mevcuttur.

Touch VPN android APK ile erişimine izin verilmeyen sitelere kolaylıkla giriş yapılabilmektedir. Her türlü içeriğin bulunduğu uygulamayı kullanmak oldukça güvenlidir. Uygulamayı indirirken herhangi bir kişisel bilgiye ihtiyaç duyulmamaktadır. Durum böyle olunca uygulama sevilerek kullanılan uygulamalar arasına girmiştir.

IP numarası gizleyerek internette vakit geçirmek isteyenler için ideal bir uygulama olan Touch VPN güvenilir hizmet vermektedir. İndirdikten hemen sonra kullanıma başlanabilmektedir. Herhangi bir ayarla uğraşılmasına gerek olmadığı gibi kişisel bilgilerin verilmesine de gerek yoktur. Kullanım kolaylığı ve uygulamanın sade görünüşü herkesin kullanabileceği şekilde dizayn edilmiştir. Kafa karıştırıcı olmaması kişilerin sanal dünya da rahatlıkla gezinebilmesine olanak sağlar.

Uygulama içerisinde yer alan reklam ve reklam kaldırma seçenekleri mevcuttur. Oldukça az reklam bulunması sebebiyle rahatsız edici bir durum değildir. Her anlamda kişinin özel hayatını saklayarak istediği şekilde keyifli vakit geçirebilmesi için tercih edilen uygulamalar arasındadır. Kolay indirme seçeneğinden faydalanarak uygulamayı indirebilirsiniz.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir