Tower of God: New World

1.02.00
Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
1.02.00
Boyut
143.59 MB
Güncellendi
Oct 16, 2023
Gereksinimler
6.0
Geliştirici
Netmarble
Yayınlandığı tarih
Jul 25, 2023
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

TOWER OF GOD: NEW WORLD – Kule’nin Çağrısına Yanıt Verin!

Dünya genelinde 6 milyardan fazla görüntülenme ile büyük bir başarı elde eden Tower of God webtoon’u şimdi cihazınızda! Uluslararası bir fenomen olan Tower of God, Netmarble tarafından yeniden hayal edildi.

Yepyeni Orijinal Hikayeleri Deneyimleyin!

Bam, Khun ve Rak gibi webtoon’un ana karakterleri ve tüm yardımcı kadroyla tanışın! Kendi maceralarının bir parçası olun ve Tower of God’un zirvesine doğru yükselirken eksiksiz orijinal hikayelerin keyfini çıkarın.

Sonuna Kadar Gitmek ve En Üstün Yetenekleri Serbest Bırakın!

Webtoon hayranı olun veya olmayın, bu oyun webtoon’un tarzını yakalayan şık grafiklerle gözlerinizi şenlendirecek! Gücünüzü zarafetle serbest bırakın! Bam, Khun ve Rak gibi webtoon’un ana karakterleri ve tüm yardımcı kadroyla tanışın! Kendi yolunuzu çizerken kendi ekibinizi kurun ve Tower of God’un zirvesine tırmanın!

Çok Sayıda Ödül ve Karakterler Arasında Geçiş Yapma Olanağı!

İlerleme tüm karakterler arasında paylaşılır! Her yeni karakterin seviyesini yükseltmek için geçen süreyi kısaltın! Öğeleri öğütmeden Loot sistemi ile yükseltme malzemelerini elde edin!

Stratejilerinizi Oluşturmak için Elementleri ve Pozisyonları Kullanın!

Elementler ve Pozisyonlar kolay öğrenilir, ancak ustalaşması zordur! Elementleri ve Pozisyonları avantajınıza kullanın. Kendi stratejilerinizi “TOWER OF GOD: NEW WORLD” oyununda oluşturun!

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir