Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
Son Sürüm
Boyut
133.03 MB
Güncellendi
Nov 8, 2023
Gereksinimler
4.4
Geliştirici
Playrix
Yayınlandığı tarih
Nov 8, 2013
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Playrix firması tarafından oyun severlerin beğenisine sunulan Township, android Google Play marketlerde 100 milyondan fazla indirmeye sahip güzel bir oyun olma özelliği taşıyor. Oynarken kendinizi gerçek bir çiftlik sahibi gibi hissedeceğiniz Township hayalinizdeki şehri inşa etmenize ve kendi çiftliğinize sahip olmanıza olanak sağlıyor. Hayalinizdeki şehri kurabilmeniz için birbirinden farklı binalar ve dekorasyon ürünlerini kullanabilmelisiniz. Elbette tüm bunlara sahip olmanız için oyun içerisinde ticaret yaparak yeterli gelire ulaşmanız gerekiyor.

Öncelikle verimli topraklarınızı kullanarak bazı mahsülleri yetiştirmeli ve bunları toplayarak kurduğunuz fabrikalarda işlemelisiniz. Tüm bunlar için zaman ve sabır gerekiyor. Mahsulleri zamanında ekip zamanında hasat ederek siparişlerinizi karşılamanız önemli.

Birbirinden farklı şehir insanı sizin şehrinizi ziyaret ederek size sipariş verecek. Hazırlıklı olmalı ve siparişi zamanında tamamlamak için elinizdeki ürün ve fabrikaları etkin kullanmalısınız. Hayvanat bahçesi ve hayvan çiftliği inşa ederek hayvan yetiştiriciliği de yapmanız mümkün. Yetiştireceğiniz hayvanların et, süt ve yününü de yine fabrikalarınızda işleyerek satışa çıkarabilirsiniz. Big ben, özgürlük anıtı gibi ünlü şehirlere ait gösterişli heykeller ile şehrinizi süsleyebilirsiniz.

Oyunda büyüdükçe, yeni topraklar alarak şehrinizi büyütebilir, şehir planlamanızı yeniden gözden geçirebilirsiniz. Fabrikalarınızı bir araya toplayıp, ekilebilir arazilerinize büyükçe bir yer açabilirsiniz. Oyun içi arkadaşlıklar geliştirebilir, arkadaşlarınızın şehirlerini ziyaret ederek onlar ile de alış veriş yapabilirsiniz. Arkadaşlarınızla gruplar kurabilir e grup içi alış veriş yapabilirsiniz. Ticaret yaparken fiyatlarınızı belirleyebilir ve gelecek talebe göre gelirinizi artırabilirsiniz.

Şehrinizdeki madeni keşfederek birbirinden değerli taşlara ulaşabilirsiniz. Maden yataklarından çıkaracağınız madenleri ister ham haliyle, ister fabrikalarınızda işleyerek satabilir daha çok gelir elde edebilirsiniz. Tüm oyunu ücretsiz olarak oynayabilirsiniz, ancak sıkıştığınız durumlarda markete uğrayarak ücretli ürün ve hizmetler alabilmeniz de mümkün.

Video

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir