Buradan İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
3.4.10.1359
Boyut
24 MB
Güncellendi
5 Ekim 2023
Gereksinimler
Android
Geliştirici
Devian Studio
Bu uygulamayı bildir

Tanım

TubeMate Youtube Downloader, etkin bir internet bağlantınızın olmadığı yerlerde bile, her zaman ve her yerden favori YouTube içeriğinize ulaşmanızı kolaylaştıran bir youtube video indirme uygulamasıdır. Telefonunuzun SD kartının izin verdiği büyüklükte ve sayıda videoyu telefonunuzda depolamanız ve kolay erişim sağlamanız konusunda size yardımcı olur.

İndirme işlemi için TubeMate Youtube Downloader kullanacakların, yeterli boş kapasiteye sahip bir SD kart ve iyi bir indirme hızına sahip internet bağlantısının olması yeterlidir.

Devian Studio tarafından geliştirilen TubeMate Youtube Downloader; 6.37MB uygulama büyüklüğü ile cihazınızda oldukça küçük bir alan kaplıyor. Tamamen ücretsiz olarak Google Play Store mağazasında yoktur. Android telefonlarda rahatlıkla ve sorunsuz bir şekilde kullanılabiliyor. 120 milyonun üzerinde indirilme sayısı ve aldığı olumlu yorumlar, uygulamanın ne denli kullanışlı ve faydalı olduğunu bir nevi gözler önüne sermiş oluyor.

MP3 ve Video yazılımı kategorisinden indirebileceğiniz bu uygulama ile youtube videolarını arayabilir, arkadaşlarınızla paylaşabilir ya da android telefonunuza indirebilirsiniz. TubeMate Youtube Downloader ile istediğiniz bir youtube videosunu indirmek istediğinizde, uygulama indirme işlemini arka planda yapacağı için, kesintisiz bir şekilde video izlemeye, internette gezinmeye, arkadaşlarınızla sohbet etmeye ya da oyun oynamaya devam edebilirsiniz.

TubeMate Youtube Downloader ile indireceğiniz videolar, her hangi başka bir özel ayarlama yapılmadığı taktirde, default olarak SD kartınıza inecektir. Sonrasında videoyu, SD kartınızdan telefon hafızasına ya da bilgisayarınıza taşıyarak da depolayabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir