Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
4.1.9
Boyut
45.68 MB
Güncellendi
28 Eyl 2023
Gereksinimler
7.1
Geliştirici
TunnelBear LLC
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

TunnelBear, internet bağlantınızı dünyanın her yerindeki konumlara güvenli bir şekilde “tünelleyen”, kullanımı en kolay tüketici VPN yazılımıdır. TunnelBear, İnternet’e özel ve güvenli bir şekilde göz atmanızı sağlayan abonelik tabanlı bir sanal özel ağ (VPN) hizmeti ve yardımcı uygulamadır.

TunnelBear, acemi kullanıcılar da dahil olmak üzere herkese mükemmel kalitede hizmet sağlayan iyi tasarlanmış, hızlı bir VPN sağlayıcısıdır. Hem ücretsiz hem de abonelik tabanlı sanal özel ağ (VPN) hizmetlerine ve İnternet’te güvenli bir şekilde gezinmenizi sağlayan yardımcı uygulamaya sahiptir.

TunnelBear APK, varsayılan olarak güçlü AES 256 bit şifreleme kullanır. Güvendiğiniz ağlar listesine göre TunnelBear’inizin rahatça bağlanmasını veya bağlantısını kesmesini sağlayabilirsiniz. Bir TunnelBear sizi sansürden ve engellenen sitelere ulaşım izni olan seçtiğiniz başka bir ülkeye “tünelleyebilir”. Çevrimiçi olarak yaptığınız her şeyi izleyen web site araçlarını engelleyerek bilgilerinizi korur.

TunnelBear, konumunuzu sanal bir özel ağ veya kısaca VPN kullanarak gizler. İnterneti kullandığınızda, yeni bir sayfa açmak için bir bağlantıyı her tıkladığınızda, erişmekte olduğunuz web sitesine “hey, bana o harika yeni videoyu izleyebileceğim sayfayı göster” gibi bir şey söyleyerek bir sinyal gönderirsiniz. İnternet açısından buna talep denir. Bu taleplerin her biri, temelde bağlandığınızda çevrimiçi posta adresiniz olan “IP adresi” adı verilen benzersiz bir kimlik numarası içerir.

İnternete “bu istek bu adresten geldi, benim istediğim sayfaları da bu adrese gönder” denir. Adresiniz, kullandığınız internet bağlantısına özel olduğundan, kafede olduğunuzda ve evdeyken farklı olacaktır. Ancak, bu istek konumunuzu içerdiğinden, web siteleri nerede olduğunuzu öğrenebilir ve belirli bilgilere erişmenizi engelleyebilir. TunnelBear VPN bu engellemeleri aşmak için var.

TunnelBear, 128bit OpenVPN bağlantısı sağlar. Bu 256bit kadar iyi olmasa da bağlantı hızlarını optimize etmeye yardımcı olur. İOS cihazları için TunnelBear, IPSec kullanır. Bu, Apple cihazlarında daha uyumludur. Ayrıca kimliğinizi daha fazla korumak için paylaşılan IP’leri kullanır. Bütün bu güvenlik imkanlarına tek tık ile sahip olabilirsiniz. TunnelBear VPN kullanarak internette daha güvenli gezinen bir kullanıcı haline gelebilirsiniz. Bu sayede internet korsanlarından korunmuş olursunuz.

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir