Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
4.0.1.1
Boyut
23.06 MB
Güncellendi
17 Kas 2023
Gereksinimler
Varies with device
Geliştirici
Innovative Connecting
Yayınlandığı tarih
21 Haz 2016
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Günümüzde akıllı telefonlar ile geçirilen vakit artmakta. Bu durum göz önüne alındığında keyifli vakit geçirmek isteyenlerin karşılaştığı zorluklar son derece can sıkıcı olabilmektedir. Belirli sebeplerden ötürü engellenen veya kısıtlanan sitelere girmek istenmesi oldukça doğaldır. Kısıtlama olmadan istenilen sitelere girilebilmesi için ideal bir uygulama olan Turbo vpn yaşanılan tüm sıkıntıları ortadan kaldırabilmektedir. İstenilen zamanda kullanılabilecek uygulama ios ve android işletim sistemine sahip cihazlar ile tam uyumluluk göstermektedir.

Çin merkezli olan uygulamanın indirilerek cihaza kurulması sonucunda sorunsuz olarak kullanılabilir. Uygulama yalnızca ios ve android işletim sistemine sahip cihazlara yüklenebilmektedir. Masaüstü için uyumlu olmadığından yüklenmesi gibi bir durum söz konusu değildir. Uygulama aracılığı ile girilmek istenen tüm sitelere girilebileceği gibi, sitelerin gizli tutulması da sağlanabilmektedir. Uygulama tamamen güvenli bir uygulamadır.

Turbo VPN Nedir?

Kısıtlanan içeriklerin engellerini kaldırmaya olanak sağlayan uygulamanın kullanımı oldukça kolaydır. Herhangi bir kişisel bilgiye ihtiyaç duyulmadan kolaylıkla cihaza indirilebilir. İndirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulumunun yapılması kullanılması için yeterlidir. Aklınızda soru işareti kalmadan istenilen sitelere girmek için ideal bir uygulamadır.

Milyonlarca kişinin severek kullandığı uygulama birçok uygulama ile karşılaştırıldığından çok daha hızlıdır. Cihazda herhangi bir kasmaya sebebiyet vermemesi tercih edilmesinde önemli bir rol oynamaktadır. Engelli olan sitelere kolayca girerek gizlilik içerisinde istediğinizi yapmak istiyorsanız uygulamayı kolayca indirerek tadını çıkarabilirsiniz.

Görüntüler

Bir yanıt yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir