Whatsapp Prime APK

V11.20
Jessica ile Dance Fitness Hakkında
Buradan İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
V11.20
Boyut
42.7 MB
Güncellendi
30 Ekim 2023
Gereksinimler
Android
Geliştirici
Whatsapp Prime
Yayınlandığı tarih
27 Şub 2020
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Whatsapp, bilindiği üzere en çok kullanılan mobil uygulamalardan biridir. Kullanıcılarına mesajlaşarak, görüntülü ya da sesli iletişim kurma imkanı verir. Whatsapp Prime, normal whatsappın önünüze engel ve sorun olarak çıkarttığı birçok problemi çözerek, siz kullanıcılara bazı avantajlar sunuyor.

Whatsapp’te karşımıza çıkan her türlü engeli ortadan kaldırmayı amaçlayan Whatsapp Prime APK uygulaması, kullanıcıların daha kolay ve sınırsız bir şekilde iletişim kurmalarını sağlıyor. Kısaca bahsedecek olursak Whatsapp Prime ile kalitesi yüksek, sesli ve görüntülü konuşmalar gerçekleştirebileceksiniz.

Gönderilen bir dosyayı indirmeden önce ön izleme yapabilecek, içeriği görerek indirip indirmeyeceğinize karar verebileceksiniz. Çoğu whatsapp kullanıcısının muzdarip olduğu bir konu ise chat ekranında yanlışlıkla arama butonuna basarak arama yapmak. İstemeden yapabileceğimiz bu yanlışın geri dönüşü olmuyor ve ne kadar çabuk kapatırsanız kapatın arama bildiriminiz karşı tarafa iletiliyor.

Whatsapp Prime ile bu arama butonunu istediğiniz zaman kaldırabilecek, arama yapacağınız zaman ise tekrar yerine getirebileceksiniz. Boyutu büyük dosyaları göndermenize engel çıkartan Whatsapp’ın bu sorununu Whatsapp Prime ile çözecek, büyük boyutlu dosyaları başkalarına transfer edebileceksiniz. Göndereceğiniz videoların boyutunu artırabilecek, aynı zamanda görüntü kalitesi bozulmadan fotoğraf transferi yapabileceksiniz.

Bütün bu muhteşem özellikleri bünyesinde barındıran Whatsapp Prime uygulaması, Whatsapp’in kullanıcılarına çıkartmış olduğu bütün engelleri ortadan kaldırarak daha sınırsız bir hizmet sunuyor. Whatsapp Prime ile birlikte sahip olacağınız bazı özellikleri şu şekilde açıklayabiliriz; Tek seferlik gönderimde 300 dosyayı aynı anda gönderme imkanına sahip olacaksınız.

Resim, video ve dosya farketmeksizin aynı anda 300 adet dosya gönderebileceksiniz. Yanıt seçeneğini devre dışı bırakarak ileti gönderdiğiniz bir kişinin size cevap verememesini sağlayabileceksiniz. Size gönderilen video, fotoğraf ve belgeleri ön izleme yaparak görebilecek, isteğe göre indirebileceksiniz.

Whatsapp Prime ile banlanma gibi bir problem yaşamayacaksınız. 70 mb’a kadar boyutu olan videoları transfer edebileceksiniz. Herhangi bir karakter sınırı olmadan istediğiniz uzunlukta mesajlar gönderebileceksiniz. Fotoğraf atarken ya da alırken fotoğraflarınızın kalitesi bozulmadan transfer gerçekleştirebileceksiniz. Bütün bu harika özelliklere Whatsapp Prime ile sahip olabilecek ve tek bir tık ile Whatsapp Prime’ı indirebileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir