Güncellenmiş
Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
3.74.1259
Boyut
52.87 MB
Güncellendi
1 Kas 2023
Gereksinimler
5.0
Geliştirici
Windscribe
Yayınlandığı tarih
3 Kas 2017
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Kullanıcıların internetteki gizliliğini ve güvenliğini tehdit eden çok sayıda kötü amaçlı içerik nedeniyle, mümkün olduğunca çok sayıda ihtiyati tedbirin alınması önemlidir. Bu aynı zamanda mobil cihazlar için de geçerlidir. Bu ihtiyati tedbirlerden biri bir VPN kurmaktır. Windscribe VPN, piyasadaki birçok VPN’den biridir, ancak onu diğerlerinden daha iyi bir seçim yapan ne sunar? Ayrıca, ücretsiz bir araç olarak yeterince iyi mi yoksa kullanıcıların kullanılabilir olması için Pro sürümünü satın alması gerekiyor mu?

VPN’ler söz konusu olduğunda, iyi olup olmadığına karar vermek için dikkate alınması gereken üç ana husus vardır. Bu hususlar hız, veri limiti ve güvenliktir. Elbette dikkate alınması gereken daha birçok husus var, ancak bunlar kullanıcılar için en yaygın üç anlaşmadır.

Windscribe VPN APK, Pro sürümüyle geliştirilebilmesine rağmen, her üç yönden de oldukça iyi bir performans sergiliyor. Hız açısından Windscribe, kullanıcıların temel İnternet hızını o kadar fazla etkilemiyor. Bazen biraz düzensiz olabilir, ancak bu çok sık olmaz. Ücretsiz sürümün talihsiz bir veri limiti vardır. Ancak, kullanıcı geçerli bir e-posta adresi sağlarsa, her ay 10 GB bant genişliği verilecektir. Son olarak, Windscribe harika güvenlik özelliklerine sahiptir.

Günlük tutmama politikası vardır ve bu, kullanıcıların verilerinin toplanmasını engeller. Ayrıca 10 ülkedeki sunuculara bağlantı sağlar. Ek bir avantaj olarak Windscribe, kullanıcıların kullandıkları ağa bağlı olarak Windscribe’ı otomatik olarak etkinleştirmesine veya devre dışı bırakmasına olanak tanıyan ağ beyaz listesine de sahiptir.

Pro Özellikler

Windscribe, Pro sürümüyle premium özellikler sunar, ancak ücretsiz sürüm hala çok kullanılabilir. Pro sürümü, kullanıcılara yalnızca daha fazla seçenek ve hizmet sağlar. Pro sürümüyle ilgili en iyi şey sınırsız bant genişliğidir. Pro ile ayda yalnızca 10 GB ile sınırlı olmayacaksınız. Ayrıca 55 ülkeden sunuculara da erişebilirsiniz. Bu, kullanıcılara, özellikle çeşitli nedenlerle belirli ülkelerde proxy sunucularına ihtiyaç duyanlar için daha fazla özgürlük ve seçenek sunar.

Windscribe, hızlı ve çok güvenli olduğu için VPN için harika bir seçimdir. Bazılarının sahip olabileceği tek sorun veri sınırıdır. Video izlemeyen veya medya indirmeyen sıradan tarayıcılar için bu bir sorun olmayacak. Diğerleri için Pro sürümüne yatırım yapmak iyi bir fikir olabilir. Performans açısından kesinlikle buna değer.

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir