Yemek Restoran Mutfak

68.0
Cooking Restaurant Kitchen'da dünyanın her yerinden lezzetli yemekler hazırlayın ve pişirin. Aç müşterilere hızlı bir şekilde sıcak ve harika yemekler sunarken hayallerinizdeki kafeyi kurun! Zamanın dolmasına izin vermeyin ve gerçek yemek pişirme çılgınlığını yaşamaya hazır olun!
Hemen İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
68.0
Boyut
57.55 MB
Güncellendi
6 Eyl 2023
Gereksinimler
4.4
Geliştirici
Rendered Ideas
İndirilenler
1.000.000+
Google Playden İndir
Google Play
Bu uygulamayı bildir

Tanım

Aşçılık Restoranı, Android platformlarında oynanabilen bir simülasyon ve strateji oyunudur. Oyunda, kendi restoranınızı açarak dünyanın dört bir yanından gelen müşterilerinize lezzetli yemekler sunmanız gerekiyor.

Oyun, basit ama eğlenceli bir oynanışa sahiptir. Müşteriler restoranınıza geldiklerinde, siparişlerini verirler. Siz de siparişlere göre yemekleri hazırlamanız gerekir. Yemeklerin hazırlanması için doğru malzemeleri doğru sırayla kullanmalısınız. Ayrıca yemeklerin zamanında hazır olması da önemlidir.

Oyun boyunca restoranınızı geliştirmek için çeşitli seçenekler sunuluyor. Yeni yemekler ekleyebilir, yeni ekipmanlar satın alabilir ve çalışanlarınızı eğitebilirsiniz. Restoranınızı ne kadar iyi yönetirseniz, o kadar çok müşteriye hitap edersiniz ve o kadar çok para kazanırsınız.

Aşçılık Restoranı, yemek yapmayı seven ve eğlenceli bir simülasyon oyunu oynamak isteyenler için ideal bir seçenektir. Oyun, hem çocuklar hem de yetişkinler tarafından keyifle oynanabilir.

Oyun Özellikleri

  • Basit ama eğlenceli oynanış
  • Dünyanın dört bir yanından gelen müşteriler
  • Çeşitli yemekler ve malzemeler
  • Restoran geliştirme seçenekleri

Yenilikler

bug fixes

Video

Görüntüler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir