Buradan İndir
0/5 Oylar: 0
Sürüm
9.82
Boyut
70 MB
Güncellendi
30 Ekim 2023
Gereksinimler
Android
Geliştirici
YOWhatsapp
Yayınlandığı tarih
21 Nis 2023
Bu uygulamayı bildir

Tanım

YOWhatsapp, Whatsapp uygulamasının değiştirilmiş bir sürümüdür. Kullanıcılara istek ve ihtiyaçlar doğrultusundan bazı avantajlar sunmak ve uygulamayı daha kullanışlı bir hale getirmek için yapılmıştır. Kullanıcıların şikayet ettiği, eksikliğini bildirdiği ya da olmasını istediği şeyler göz önünde bulundurularak hazırlanmış olan bu uygulama, kullanıcıların büyük ilgisini görüyor ve kullanıcılar tarafından severek kullanılıyor.

Whatsapp uygulamasının sahip olduğu bütün fonksiyonlara sahip olmakla birlikte kullanıcılara artılar sunarak Whatsapp’i daha fazla imkana sahip bir uygulama haline getiriyor. Kullanıcı gizliliğine oldukça önem veren bu sürüm ayrıca birçok ekstrayla siz kullanıcıların hizmetine sunuluyor. Normal Whatsapp uygulamasının gelişmiş ve isteklere göre harmanlanmış hali dememiz çok doğru bir açıklama olacaktır. Hepimizin keşke dediği bazı durumlar olabiliyor.

YOWhatsapp bu keşkeler dikkate alınarak tasarlanmış ve geliştirilmiş bir uygulamadır. Tatmin olacağınız bazı işlevsel fonksiyonlar bu uygulamaya eklenerek, uygulama daha spesifik bir hale getirilmiştir. YOWhatsapp uygulaması birçok özelliştermeyi içerisinde barındırarak, Whatsapp’te sorun haline gelmiş bazı problemlerin çözümüyle birlikte karşımıza çıkmaktadır.

Birçok geliştirilmiş özelliği bünyesinde barındıran YOWhatsapp, kullanıcılara daha kullanışlı ve daha fazla özelliğe sahip bir uygulama sunabilmek için oluşturulmuştur.

Normal Whatsapp’ten alışık olduğumuz bütün özelliklerin yanı sıra, normal Whatsapp uygulamasında sorun oluşturan problemlerin çözümüne odaklanarak geliştirilmiştir. YOWhatsapp’in özelliklerinden bahsedecek ve tanıtacak olursak; bu uygulama siz kullanıcılara 100’den daha fazla dil desteği sunuyor. Hemen hemen her dilde iletişim kurabilmenize olanak tanıyor.

Temaları kolay bir şekilde otomatik olarak kaydedebilir, farklı bir cihaza aktarmak için dosya oluşturabilirsiniz. Kurduğunuz gruplardaki üyelerinizin isimlerinin rengini değiştirerek istediğiniz renge ayarlayabilirsiniz.

YOWhatsapp Android 8.0 için Beyaz Navigasyonu destekleyen bir uygulamadır. Herkesin en çok arzu ettiği bir özellik olarak gizli kalma özelliği bu uygulamada karşımıza çıkıyor. YOWhatsapp uygulaması ile çevrimiçi olduğunuzu gizleyebileceksiniz. Bu uygulama sürümü ile 700’tan daha büyük dosyaları transfer edebileceksiniz.

Bütün bu muhteşem özellikleri içerisinde barındıran Whatsapp’in bir sürümü olan YOWhatsapp’i kolay bir şekilde tek tık ile indirerek telefonunuza kurabileceksiniz. Diğer Whatsapp kullanıcılarından ayrıcalıklarınız olacak ve daha kaliteli bir iletişime sahip olabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir